.

قوانین و مقررات

قوانین ومقررات وشرایط  سایت ایران ماشین

کاربر گرامی سایت ایران ماشین؛

 لطفا قبل از عضویت در سایت وقبل از ثبت هر آگهی, قوانین ومقررات و شرایط  سایت را با دقت مطالعه فرمایید. بدیهی است ثبت نام ویا ثبت آگهی در این سایت,به منزله  قبول  قوانین وشرایط  این سایت می باشد..خواهشمند است در صورتیکه با هر یک از این قوانین وشرایط مخالفید، استفاده از سایت را متوقف کنید.درضمن استفاده بعدی از سایت به معنی مطالعه مجدد وپذیرش هرگونه اصلاحیه وتغییر در قوانین ومقررات این سایت می باشد. چون قوانین وشرایط مندرج در این  بخش در طول زمان قابل تغییر است، مسئولیت مطالعه و آگاهی از این تغییرات برعهده شما می باشد .

-          کلیه ضوابط و قوانین سایت ایران ماشین تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد.

-          ایران ماشین یک سایت تخصصی   برای ثبت آگهی های  هرگونه وسیله نقلیه و انتشار دهنده آنها است که در آن کلیه افراد  حقیقی وحقوقی,مشاوران  می توانند آگهی های مربوط به خرید,فروش,اجاره ورهن و....وسیله نقلیه خود را در این سایت( پس از ثبت نام رایگان که تنها با شماره موبایل وانتخاب پسورد دلخواه انجام می گیرد) درج نمایند وبرای دیگران به اشتراک بگذارند.

-          ایران ماشین تنها یک سایت واسط اطلاع رسانی می باشد نه یک شرکت واسطه گری یا یک دفتر مشاور ومعاملات ولذا  این سایت در فرایند خرید و فروش و رهن و اجاره و.... وسیله نقلیه هیچ دخالتی ندارد و هیچ مسئولیتی نیز در فرایند معامله و خرید ، فروش و رهن و اجاره و.... آگهی  وسیله نقلیه منتشر شده در این سایت ندارد.وصرفاً مطالب درج شده توسط کاربران را نمایش می‌دهد. و مسئولیت هیچ ضرر یا هزینه ای را که به هر طریق از معامله  وسیله نقلیه  ناشی از آگهی مندرج در این سایت می شود بر عهده ایران  ماشین نمی باشد.

-          ایران ماشین نمی‌تواند به هیچ وجه صحت وقابل اعتماد بودن آگهی‌ها را تضمین نماید لذا هیچ‌گونه تعهد یا مسئولیتی در قبال آگهی‌ها برعهده نمی‌گیرد.

-          هر گونه سوء استفاده از اطلاعات افراد و وسایل نقلیه مندرج در این سایت ممنوع بوده و از سوی ایران ماشین پیگرد قانونی خواهد داشت.

-          ایران ماشین اعلام می نماید هیچ فرد حقیقی، حقوقی یا سایتی یا.... به هیچ عنوان مجاز به استفاده از اطلاعات موجود دراین سایت براى فروش، تولید مجدد یا ایجاد ترافیک در سایت خود نمی باشد.

-          ایران ماشین از انتشار آگهی های یکسان،حتی با عناوین متفاوت معذور است.

-          ایران ماشین  از انتشار آگهی هایی که در آن از عبارت ها و کلمات مغایر باقوانین و عرف جامعه استفاده شده باشد معذور است.

-          ایران ماشین  از انتشار آگهی هایی که در ارتباط با خرید وفروش واجاره ورهن و....وسیله نقلیه نباشد معذوراست.

-          مدت زمان انتشار هر آگهی در ایران ماشین حداقل 20 روز می باشد.

-           ایران ماشین از انتشارآگهی های غیرشفاف وناقص معذور است.

-      کاربر ملزم است در زمان ثبت آگهی معمولی و ویژه  وسیله نقلیهدست کم  یک عکس از  وسیله نقلیه رابعنوان عکس اصلی سایت   بارگذاری نماید.

-          ایران ماشین از انتشار آگهی هایی با تصاویر غیر واقعی وبدون کیفیت وتصاویر غیر مرتبط با وسیله نقلیهمورد نظر معذور است.

-         نمایشگاههای وسایل نقلیه علاوه بر امکان ثبت آگهی وسیله نقلیه خود  در بخش آگهی های معمولی,ویژه,خارج از کشور واجاره روزانه سایت ایران ماشین, می توانند تبلیغات خود را در مورد بنگاه وآژانس   نیز در  بخش تبلیغات این سایت منتشر نمایند.

-          کلیه حرفه های درگیر در رشته وسایل نقلیه می توانند آگهی های مربوط به تبلیغ حرفه  خود را در این سایت( پس از ثبت نام رایگان که تنها با شماره موبایل وانتخاب پسورد دلخواه انجام می گیرد)  در بخش تبلیغات این سایت درج نمایند وبرای دیگران به اشتراک بگذارند.

-          ثبت نام در سایت ایران ماشین بصورت رایگان وتنها با درج شماره موبایل ودرج پسورد دلخواه شما انجام می گیرد.

-   ثبت آگهی در بخشهای رایگان,ویژه,خارج از کشور وتبلیغات ممکن می باشد که برای ثبت آگهی در بخش رایگان هزینه ای دریافت نمی گردد وبرای بقیه بخشها هزینه ای بین 5 تا 10 هزارتومان بصورت آنلاین وبا استفاده از کارتهای عضو شتاب دریافت خواهدشد.